Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, 2014 yılında kahve sektörüne girerek, "Telveli" markasıyla ilk ürünü olan Türk kahvesinin üretimine başlamıştır.

2015 yılı içerisinde AR-GE çalışmalarımız sonucu "Hazır Türk Kahvesi" ve "Sütlü Türk Kahvesi" ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunmuştur. Şirketimiz her zaman "En iyi kalite, En iyi Lezzet" inovatif ürünleri ülkemiz ve yurtdışı pazarına başarıyla girmesini amaç edinmiştir.

"Best Quality, Best Taste" ilkesiyle yurt içinde ve yurt dışında marka değerini zaman içerisinde arttırarak yoluna devam etmektedir. Kısa bir süre içerisinde Türkiye iç pazarında deneyimli personel ve güçlü bayiliklerin oluşturulmasına müteakiben Avrupa ülkelerinden Almanya, Hollanda ve Belçika'ya ilk ihracatlarını gerçekleştirmiştir.

Böylesine hızlı gelişimin tek ve en önemli sebebi firmamızın gücü ve ürün kalitesini en üst seviyede oluşudur.

Vizyonumuz;

Sadece Gaziantep'de değil, Ulusal ve Uluslararası platformda, kendi sektörümüzde, sürekli gelişimin ve değişimin simgesi olan ve fark yaratan, evrensel ,saygın ve lider bir şirket olmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışan memnuniyetini her şeyden üstün tutan, insana, topluma ve çevreye duyarlı, yenilikçi, son teknolojiyi yakından takip eden, kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren bir şirket olma yolunda ilerlemek.